Červenec 2009

Další duchaplné oznámení

30. července 2009 v 12:15 | Nelll |  moje vykecávka (jen pro blázny)
Jak už nadpis napovídá, čeká vás další sprška mých žvástů a výmluv...

Už v neděli večer jsem se vrátila z Francie, kde jsem podle svých plánů měla psát povídku. Odjížděla jsem plná inspirace, nápadů i chuti do psaní...jenže skutek utek a já ho už nedohonila :( Je asi celkem normální, že na poznávacím zájezdu přes den psát nejde. Ale večer mi nic nebránilo, že? Hmm... možná i ano - babička. Během dvou dnů jsem upadla do depresivní nálady z její přítomnosti. Vím, že to zní hnusně a také vím, že ona za to vlastně nemůže, ale je to tak. Během takové nálady se mi většinou ještě zvíší chutě a hlavně schopnosti něco napsat. Jenže něco depresivního... jako třeba básničky z divnými, na první pohled nepochopitelnými náměty. Rozhodně ne povídka, která má být, alespoň částečně, v odlehčeném duchu.
Aby toho nebylo málo, nemohla jsem napsat ani tu básničku, protože jsem neustále riskovala, že si jí někdo přečte přes můj nesouhlas, nebo jsem pro změnu nemohla vymyslet ani první řádek, jelikož babička považovala za nutné se mě každou minutu zeptat, jestli nechci zmrzlinu, případně nějakou sladkou tyčinku.

Po dalších dvou dnech mi dala zbohem i tato nálada. Bohužel jen proto, aby až do konce zájezdu byla vystřídána náladou naprosté ignorace okolí. Prostě mi bylo všechno úpně fuk... užívala jsem si prohlídky měst i přírody a zbytek ignorovala. Inspirace byla pryč, ale já se utěšovala, že se vrátí, až budu doma... Omyl... dnes je čtvrtek a inspirace si pořád někde trajdá i s nápady, ale mě s sebou nevzaly.

Navíc jsem se začala trochu zamýšlet nad dějem povídky. Původně jsme jí nechtěly ničím dramatizovat... prostě jen obvyklé problémy puberťáku a jejich trochu nenormální vylomeniny. Jenže mám takový neodbytný dojem, že takhle se nehneme z místa, takže začínám uvažovat o tom, že tam přimíchám něco, co se do obyčejného, bezstarostného života moc nehodí. Ještě netuším co to bude, ani jestli vůbec, ale budu se rozhodně snažit to nějak oživit.

Zítra ráno jedu na týden opět pryč... tentokrát s rodiči do Řecka. Vemu si s sebou celou povídku. Přečtu si ji zase celou od začátku (už asi po desáté) a skusím něco napsat. Samozřejmě to může dopadnout jako ve Francii, ale pomatuji si, že když jsem byla s rodiči u moře posledně, popsala jsem zhruba sešit. Takže naděje umírá poslední x)

Pápá
Nelll

HP 6 a pápá

17. července 2009 v 12:14 | Nelll |  moje vykecávka (jen pro blázny)
Zdravím všechny :)
Včera jsem byla na HP 6.... opravdu skvělej film. Je asi pravda, že pokud opravdu dobře neznáte knížku, tak se vám to může zdát trochu bez děje, zato je to narozdíl od 5 hodně podle knížky. Ale ať už knížku znáte nebo neznáte, rozhodně se zasmějete... Opravdu skvělí byli herci, co hrají Severuse, Draca a Belatrix.

Rozhodně doporučuji!!!!!!!!

A teď k tomu pápá v nadpisu. Za momentík odjíždím k babičce. S tou se v neděli přesunu do Francie a vrátím se na pár dní až cv neděli. Možná běhěm té doby napíšu kapču...vlastně bych asi měla, když o tom tak přemýšlím...ale uvidíme.

Mějte se všichni fajn!!!!
Nell

14. kapitola - Vánoce a jiné (ne)příjemné věci

12. července 2009 v 20:33 | Danča |  HP - Poberti na druhou
Takže... Danča se vrátila z první části prázdnin a už je tu kapitola... teď zase já, i když nevím, kdy to stihnu.
Hezké počtení
papa
Nelll

Fotky Emmy z Italian Vogue

7. července 2009 v 21:06 | Nelll |  HP
Dnes jsem narazila na strašně krásné fotky Emmy W.

ÁÁÁÁÁÁÁ Pomóóóóóc....já se asi nedočkám!!!!

7. července 2009 v 18:46 | Nelll |  moje vykecávka (jen pro blázny)
Dnes večer má v Anglii premiéru HP 6.... a za 7 dní, 5 hodin a 10 minut u nás. Nemůžu se dočkat. HP byla moje první velká láska, která zůstala, ikdyž se nabalily další a roky šli kolem mě. Posledních pár dnů - jak se blíží premiéra - moje úchylka opět nabírá na obrátkách a já na netu nedělám nic jiného, než že hledám fotky, videa nebo články.
Dnes jsem se také dozvěděla, že je to až od 15... naštěstí to nikdo nekontroluje, ale kdyby náhodou ano, byla bych schopná se do toho kina třeba prostřílet!

Lidi pomóóóóc, mě to čekání zabije!!!!!!!!