3. kapitola-2. část Zařazování

16. června 2008 v 23:15 | Nelll |  HP - Poberti na druhou
Takže.. dokopala jsem se k pokráčku. Není to moc dlouhé, ani zajímavé, zato to bylo dost vyčerpávajicí. Prostě popis zařazování a já už stratila notu, tak sem to nechtěla zbytečně protahovat. Teď je řada na Danče , tak se těšte. Jinak hezké počteníčko a komenty potěší...

Z pohledu Nelll:
Zaprvé to bal taky prvák a za druhé to bylo nejbližší volné místo. Pořádně jsem si ho prohlédla. Kromě rozježených černých vlasů měl oříškově hnědé oči a sportovní postavu.
Zakoukala jsem se zpět na zařazování. "Prosím prosím, klidně i sukně nosím, ať jsou holky taky v Nebelvíru!" mumlala jsem si prosebně, ale sama jsem moc dobře věděla, jak málo je to pravděpodobné. Ke stoličce právě hopsala Cordelie Figgy (čistá). O chviličku později už si to odhopsala k Mrzimorskému stolu. Dál jsem nevnímala, jen jsem čekala, až se dostane na holky. "Jupová Kristýna" vyvolali o chvíli později Kiki a já se vrátila zpět do reality. Kiki si nervózně nasadila klobouk na hlavu. Ten chvíli mlčel (přeji příjemné popovídání Kiki), ale pak hlasitě zakřičel Nebelvír. No hurá! Aspoň někdo! Takže možnost, že tu zůstanu úplně sama je zažehnána!
Než jsme to s Kiki stihly pořádně oslavit, dostalo se na Danču. Po cestě ke stoličce vypadala, jako by ani nedýchala. U ní se klobouček rozmýšlel tak půl minuty. Danča přitom zatínala ruce v pěst. Pak se však i pro ní stal budoucností Nebelvír. Chvíli jsme se jen tak tiše radovaly, nevnímaly, a čekaly na zařazení Magdy i Anabell. Z téhle části zařazování jsem si všimla snad jen jakéhosi Remuse Lupina. Okamžitě, jak jsem ho viděla, mi blesklo-sukničkář. O to víc mě překvapilo, když si to štrádoval do Nebelvíru. Pak si pamatuji ještě Malfoye. To byl, je a nejspíš vždycky bude naprostý peroxid a okamžitý zmijozelák.
"Magda Müllerová"
Magdi se celá roztřesená vydala směr stolička. Ani jsem se jí nedivila, byla z naší party poslední. Seděla tam snad stejně dlouho jako já. Byla pořád bledší a bledší (myslím ještě víc než normálně), takže jsem se začala třást i já. "Tohle nevypadá dobře"šeptala jsem ustrašeně holkám. "Taky si………." "NEBELVÍR"
To mi chtěla Danča odpovědět, ale klobouk ji přerušil uprostřed věty. "Joo" zapištěla jsem celá šťastná a objímala svojí kamarádku. "Tak jsme tu všichni, ještě by sem mohli poslat Anabell" shrnula to Kiki…
Dál už jsem si zařazování užívala mnohem víc. Pamatuji si, že do Nebelvíru šel ještě jakýsi nenápadný, ale hezký kluk s jizvami jménem Petr a James Potter, který vypadal jak lidská krysa. Pak tam byl Oliver Queen. Magdi si nevím proč přála, aby šel do Nebelvíru, ale nakonec skončil v Havraspáru, stejně jako Viola Spinner, jdoucí chvíli po něm. Zato Severus Snape, který šel mezi nimi odkráčel hrdě do Zmijozelu.
Teď přišla řada na Anabell. Ke stoličce došla celkem vyrovnaně. Nakonec tam taky seděla jen chvíli. Pak se stalo nemožné. "Nebelvír" zaječel klobouk a já se v tu chvíli rozhodla, že ať mi předtím provedl cokoli, všechno mu to odpustím.
I když…. Ještě je tu možnost, jak by mě zase mohl vytočit... "Adam Tywoniak" prolomila ticho ta osůbka (usoudila jsem, že asi profesorka). Nervózně jsme se na sebe podívaly. "Ne, dneska máme štěstí, takže to bude dobrý"šeptala Danča. A opravdu. O chvíli později už si to ten šprtí xicht spěchal k Mrzimoru. Upřímnou soustrast jezevče….
Něco nám ten večer ale přece jen nevyšlo. Jessica Williamsová, jedna z posledních dívek, byla zařazena do Nebelvíru. Musím říct, že mi moc sympatická nebyla a holkám očividně také ne, ale uvidíme…šanci by jsme jí měly dát určitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pansy73x pansy73x | Web | 17. června 2008 v 13:08 | Reagovat

prej eště bledší než jindy???:P a ty si ho poslala do havraspáru???Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeheeeeeeeeeeeeee

2 Nelll Nelll | 18. června 2008 v 22:18 | Reagovat

rikala sem ti, ze do nebelviru nepude a ty svy bledosti si prece vazis:D tak si to neber osobne :D:D:D

3 MinQa MinQa | 19. června 2008 v 20:42 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.

Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.

Hodně lidí si není jistých, co by

v životě chtěli.

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností

4 Danula Danula | E-mail | Web | 2. července 2008 v 13:06 | Reagovat

james potter jako lidská krysa:D...omlouvám se, ale to už jsem nevydržela:D....musím dál, ale obávám se, že asi skončím v nemocnici s děravou bránicí...moc pěkná kapča

5 Nelll Nelll | 6. července 2008 v 0:30 | Reagovat

Danula:  dik moc :D ja uz byla smutna, ze mi to ani nikdo neokomentuje x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama