MCR-velká změna v mém životě

11. února 2008 v 20:57 | Nelll |  z mého života
Takže sem se tady tak probírala rozepsanejma článkama a narazila na tohle. Psala sem to někdy na začátku velkejch prázdnin, což poznáte podle některejch vět, kde zmiňuju čas. Dneska by u toho byla další dlouhá kapitola, ale tu sem dopisovat nebudu. Tenkrát to prostě bylo takhle a stejně to zůstane i tady.

Včera večer (no teda dneska v noci : -D) sem četla článek od sestry mí nej. kámošky. Byl o tom, jak jí MCR změnili život. O podobnym článku sem už tak před měsícem uvažovala i já, ale jen tak okrajově, takže z toho nic nebylo. Tedˇ sem si ale umínila, že to napíšu taky, protože já měla CO napsat. Doufám, že se Petra nenaštve, až zjistí, že sem napsala to samí co ona. Teda, to SAMÍ ne. Píšu o stejný věci, ale svůj VLASTNÍ příběh.
Ještě o Vánocích sem byla popová princezna a vyhovovalo mi to. Abych byla jooo diskantka, pustila sem do toho sem tam trošššičku Green Day, nebo Ewu Farnou. Od všeho pokud možno po jedný písničce.
Právě tak nějak kolem Vánoc začala Magda žvanit o MCR. Nevadilo mi to, celkem se mi líbili a jednu dvě písničky sem přidala do svojí směsice. Jinak ale nic. Po nějakém čase sem si i vzpoměla, že jednu jejich písničku znám už dost dlouho- Gost of You. Kdysi sem jí viděla v telce, a i když se mi tenkrát nelíbila, utkvěla mi v paměti. Magdu to nepouštělo, takže sem o nich nakonec věděla spousty věcí. Vlastně celkem hodně na to že mě nezajímali. Přišla chvíle (týden, dva), kdy sem se tomu, abych je začala poslouchat bránila. Ani nevim proč. Nakonec sem se ale svezla taky. Vzhledem k tomu, že sem toho už dost věděla, sem se do toho světa co mu MCR kralujou dostala celkem rychle.
Už zhruba v době, kdy sem jim odolávala, přišla Magda s tim, že de se ségrou na koncert. Ale tedˇ sem chtěla taky!!!!!!!!!! Byl tu však velkej problém, jménem rodiče. Po pravdě řečeno se dost hádáme a takoví věci dou dost mimo ně. V průběhu doby sem se začala měnit. Dřív sem byla ta, co neni moc vtipná a neni nějak extra oblíbená, všude sem špatně zapadala a bála sem se toho už předem, ještě než sem někam přišla. Vadilo mi to a dost. Pořád sem se mermomocí snažila zapadnout, ale většinou neúspěšně. Dostala sem se maximálně tak do okruhu pár lidí kde sem se zaťatýma zubama zapadla a tim to končilo. Teď mi to ale začínalo bejt jedno, nebo by se spíš dalo říct, že mi to vyhovovalo. Třeba ve škole sem si začala o přestávkách pučovat od kámošky MP3 a poslouchala radši MCR, než aby sem se z někým bavila.
Netušim ani, jak se mi topovedlo, ale rodiče mi ten koncert povolili. Nevím ani jak mámu napadlo, že by to mělo být odpoledne a ne večer - prostě je padlá na hlavu - (no dobře, přiznávám že sem jí o tom neřekla naschvál, ale ona se neptala, tak sem myslela že s tim počítá), každopádně když se o tom zhruba 4 dny před koncertem dozvěděla z novim (hups, to nebyl zrovna nejlepší způsob), řekla mi, že mě tam možná nepustí. Těch pár dní mi bylo fakt blbě. Jestli považujete takoví to "mám depku" co se píše na všech blocích za opravdovou depku, tak sem jí těch pár dní měla. Vůbec sem si nepřipouštěla, že bych tam nešla a nedovedla si to představit. Na to, co budu dělat, jestli tam fakt nepudu sem radši vůbec nemyslela. Moc si toho už ani (naštěstí) nepamatuju, snad jen to, že když sem se tenkrát OMYLEM řízla, byla sem za to ráda. Ty dny sem se snažila co nejvíc poslouchat jejich písničky, po kterejch mi bylo aspoň trochu líp. Nakonec všechno dopadlo good a já na ten koncert šla. Jaký to tam bylo popisovat nebudu, páč sem o tom článek už psala. Po koncertě sem se dala celkem okamžitě dohromady a všechno bylo zas v poho.
Teda, všechno buhužel ne. Začala sem se chovat ještě víc jinak než dřív. Timhle chováním sem si vyrobila hodně velkou trhlinu mezi mnou a především dvěma míma kámoškama ze školy (s tou třetí to zatím bylo v poho) a asi tak jedinej člověk s kterym sem se cejtila dobře byla Mrkvička (ta měla úplně stejnej problém co já). To, co se dělo ve škole mě nejdřív strašně mrzelo, ale nic sem s tim nedělala, protože sem si říkala, že se to tak za měsíc samo spraví. Možná taky proto, že jsem ani nevěděla co s tím mam dělat: Ty dvě sou prostě ukecaný, kdežto já............................. Vlastně ani nevím, jestli to ty dvě cejtily stejně jako já, ale asi ne. Po nějakym čase my to vadit přestávalo. Pěkně s MP3 v koutku, iignorovat začínající narážky na můj vzhled a názory. Prostě mi to začalo vyhovovat. Samozřejmě- kámošky člověk potřebuje a to sem věděla, ale tohle nebyl moc můj problém, páč tu nejlepší kámošku sem pořád měla a rozuměly sme si skvěle. S pocitem že ani nevim, jestli je mi to, co se ve škole děje, úplně jedno, nebo mě to mrzí a chci to změnit, začaly prázdniny. Ty ještě sou a ještě chvíli budou, takže mam celkem dost času si o tom popřemíšlet. I když si spíš myslim že to dopadne, tak jak to zatim začalo.
Taky sem se rozhodla, že rozhodně nezůstanu v Česku. Tenhle názor sem vlastně měla už dřív, ale teď sem se v něm utvrdila. Někde sem četla, že by někdo chtěl mít vejšku, ale představa 4 a více stracenejch let ho děsí. Proč stracenejch???? Vystudovat se dá i v zahraničí a k tomu se daj dělat i jiný věci. Ale to je každýho názor.
Taky bych měla zmínit Good Charlotte, ty sem sice začala poslouchat až pozděj-vlastně nedávno-ale sou taky úžasní (ale na MCR nemaj) a vliv na mě maj podobnej.
Takže závěr. Jestli sem chtěla dřív zapadnout do davu atd., teď chci pravej opak. Nikdy sem se neoblíkala podle módy, ani sem se o to nějak výrazně nesnažila, ale byla sem ráda, když sem o ní měla aspoň trochu přehled a něco málo módního sem doma měla. Teď je to jinak. Ten přehled si sice udržim ráda, ale módu považuju za pitomost a když je něco v módě, schválně si to nekoupim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?? Když jo tak.....

........klik 100% (45)

Komentáře

1 Pansy73x Pansy73x | Web | 23. února 2008 v 20:25 | Reagovat

no ale už předtim si byla toková jiná:-) třeba když sme byly v 5. a ve 4. třídě byla si taková trhlá jako Jabla nevzopínáš?:-)

2 Nelll Nelll | 6. března 2008 v 20:45 | Reagovat

no to jo:D to je zvlastni, na Jablu sem nedavno vzpominala i ja:D ale celkove to porad byla madonna atd. uhhh ted se mi z toho krapitko zveda zaludek x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama